Kontakt

HOTEL LAS Piechowice
58-573 Piechowice
ul. Turystyczna 8
tel. (75) 717 52 52
 
 
www.hotel-las.pl


recepcja@hotel-las.pl
 

POŁOŻENIE
Dogodne położenie hotelu sprawia, że nawet w trakcie niedługiej pieszej wycieczki zobaczyć można Wodospad Szklarki oraz Chybotek.
Są to jedne z wielu atrakcyjnych turystycznie miejsc wartych zobaczenia w Karkonoszach. Karkonosze są pięknymi starymi górami, leżą w południowo-zachodniej Polsce, są najwyższym pasmem górskim Sudetów. Ciągną się od Przełęczy Szklarskiej (na zachodzie) do Bramy Lubawskiej (na wschodzie). Karkonosze są granicznym pasmem górskim łączącym Polskę z Czechami.

DOJAZD
Hotel  Las znajduje się przy drodze międzynarodowej z Jeleniej Góry do granicy państwa z Czechami w Szklarskiej Porębie - Jakuszycach. Dzięki swojemu położeniu zapewnia doskonały kontakt z przyrodą. Bliskość lasu, małego jeziorka i najpiękniejszego wodospadu w Karkonoszach, mówi sama za siebie. Bezpośrednie sąsiedztwo Szklarskiej Poręby i Ski Areny Szrenica jest dodatkowym atutem i powodem odwiedzin hotelu o każdej porze roku.
Najważniejsze odległości:
Jelenia Góra 15 km, Zgorzelec 70 km, Wrocław 140 km, Poznań 280 km, Warszawa 460 km, Praga 140 km, Drezno 200 km, Berlin 330 km.